Poloneza czas zacząć! – DJ na studniówkę.

Dj na studniówkę

Jako profesjonalny DJ zapewniam oprawę muzyczną nie tylko na weselach, ale również innego typu imprezach okolicznościowych. Jedną z takich imprez jest studniówka – prawdziwy bal, który ma się tylko raz w życiu, ostatnia impreza szkolna przyszłych maturzystów. Warto odpowiednio ją zorganizować, by móc po latach miło wspominać to wyjątkowe wydarzenie.

Dj Sromek dj na studniówkę

Jeśli poszukujecie doświadczonego DJ-a na studniówkę, chciałbym zaproponować Wam wstępne spotkanie, na którym przedstawię swoją bogatą ofertę. Zaprezentuję swoje możliwości sprzętowe oraz zestawy tematyczne. Możemy wspólnie omówić konkursy, zabawy, repertuar. Co powiecie na karaoke lub sztuczny śnieg? A może przebrania? Ciężki dym – np. podczas poloneza, ale nie tylko. Ogromna dawka humoru i uśmiech na każdej twarzy – gwarantowane! Odpowiem na każde pytanie, a korzystając ze swojego doświadczenia chętnie posłużę radą w kwestiach organizacyjnych.

Pamiętajcie, że zawsze pozostaję otwarty na wszelkie Wasze pomysły. Z przyjemnością nawiązuję kontakt ze spontaniczną, przebojową młodzieżą. Elastycznie dopasowując się do sytuacji staram się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i innymi imprezowymi atrakcjami, które stworzą idealny nastrój
i klimat.

Możemy spotkać  się na terenie województwa małopolskiego oraz Śląska.

Lubicie zabawę do białego rana, przy rewelacyjnej muzyce i zaskakujących pomysłach na zabawę? Zapraszam po niezapomniane wrażenia z balu studniówkowego. Poznajmy się 🙂
Zapraszam do obejrzenia jednego z moich filmów studniówkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *