Dj na wesele Śląsk

Dj na wesele Śląsk

Wodzirej Sromek jestem osobom, która do zleconego zadania podchodzi w sposób profesjonalny, staram się w 100% realizować wymagania moich klientów. Jeżeli jesteś na etapie organizacji przyjęcia weselnego, poprawin, studniówki, imprezy okolicznościowej, koniecznie skontaktuj się ze mną. Jako Dj działam w sposób profesjonalny, od kilku lat sprawdzam się idealnie na wszystkich imprezach czy przyjęciach.

Jeżeli Twoje wesele, studniówka ma być spokojna i nudna to musisz poszukać kogoś innego, ja zarażam śmiechem i nie pozwalam na to, aby kto ktokolwiek mógł się nudzić. Starsi czy młodsi dla każdego zagram coś odpowiedniego 🙂 Dobry Dj obserwuje swoich gości, dostosowuje się do nich. Muzykę jaką gram zawsze dopasowuje do uczestników zabawy, podglądając bawiących się na parkiecie, widzę jaki gatunek muzyki jest pożądany. Różnorodność to moja cecha charakterystyczna, zabawa z Dj-em Sromkiem nigdy nie jest monotonna. Posiadam bardzo bogaty repertuar muzyczny – różne style z różnych dekad. Puszczane utwory – to największe hity każdego gatunku.

Dj  na wesele Śląsk, Wodzirej – czyli dlaczego Dj Sromek?

Nie da się ukryć, że przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych etapów przygotowań ślubnych. Każda Młoda Para chciała by, żeby na ich przyjęciu ślubnym każdy bawił się w sposób wyjątkowy. Pozwólcie, że Dj Sromek, poprowadzi tą uroczystość w taki sposób, aby pozostała w pamięci Waszej oraz Waszych Gości jeszcze długo po przyjęciu. Swoje usługi oferuje wszystkim którzy chcą swoje przyjęcie ślubne, uczynić nietypowym, nieszablonowym, oraz niespotykanym.

Prowadzę zabawy weselne i konkursy, jakie można przeprowadzić w trakcie oraz po oczepinach. Nagłośnienie estradowe, którym dysponuję gwarantuje dobrą jakość muzyki. Oświetleniem oraz dymem i bańkami mydlanymi ubarwię i stworzę odpowiedni nastrój i klimat na każdej imprezie.

Dj na studniówkę – Andrzej Sromek

Dj na studniówkę

Przygotowałem dla wszystkich uczniów klas średnich specjalną ofertę, z którą warto się zapoznać! Wybieracie klimat studniówki, jak i niesamowite konkursy, których jeszcze nigdzie nie było i z którymi się nie spotkaliście. Wszystkie sprawy studniówkowe omawiane są na spotkaniu np. lekcji wychowawczej. Współpracuje również z sprawdzoną firma która uwieczni wasza studniówkę na filmie czy też na zdjęciach.

Dj Sromek swoje usługi świadczy głównie w województwie Śląskim i Małopolskim (Dj Nowy Sącz i okolice),
jeśli jednak przekonasz mnie do poprowadzenia Twojej imprezy mogę dojechać w każdy zakątek Polski.

Zapraszam do współpracy!

Adres e-mail: djsromek@gmail.com
Numer telefonu: 508 480 409

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *