Dobór oprawy muzycznej na wesele.

Oprawa muzyczna

Zapraszam do zapoznania się z kolejną serią porad weselnych. Wskazówki te są przeznaczone dla przyszłych Młodych Par, jak również dla osób, które najważniejszy dzień w swoim życiu już przeżyły.

Wybór oprawy muzycznej na wesele, nie jest jakby się to mogło wydawać taką prostą sprawą. Jaki zespół weselny wybrać, czy też na jakiego dj’a się zdecydować, aby był to pewny wybór.

W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć oprawę muzyczną na swoje wesele, jest wiele zespołów muzycznych jak również dji czy wodzireji, którzy gotowi są na przyjazd i poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego.

Co zrobić abyśmy byli pewni naszego wyboru i  nie żałowali swojej decyzji, a przyjecie weselne było nie zapomniane na zawsze.
Jeżeli nie mamy dj’a na wesele czy zespołu muzycznego z polecenia, to korzystamy z wyszukiwarki internetowej i wpisujemy frazy: dj na wesele, zespół na wesele, ewentualnie dopisujemy nazwę miejscowości z której pochodzimy (dj na wesele Śląsk), lub miejscowości w której odbędzie się nasze przyjęcie. I tutaj uwaga pierwsze 10 miejsc wyników wyszukiwania czyli pierwsza strona jest dopasowana w sposób najlepszy do algorytmu wyszukiwarki, czyli najczęściej dj czy też zespół muzyczny inwestuje w firmę, która w sposób profesjonalny zajmie się jego promocją w internecie. Jeżeli, kogoś stać na zainwestowanie w taką firmę oznacza to, że do sprawy podchodzi profesjonalnie. Nie są to osoby, które tylko dorabiają sobie na weselach, ale zajmują się oprawą ślubów, przyjęć weselnych w sposób profesjonalny. Warto przeklikać wszystkie wyniki, powiedzmy nie tylko z pierwszej strony ale również drugiej i trzeciej, gdyż na tych pozycjach powinniśmy znaleźć firmy, którym zależy na zdobyciu klienta. Gwarantuję wam, że jeśli organizujecie wasz ślub na rok przed, to na pewno ta pierwsza dziesiątka będzie miała już termin zarezerwowany. Odwiedzając strony z wyników wyszukiwania zarówno zespołu czy też dj’a na wesele warto odwiedzić wszystkie zakładki, takie jak galerie, wideo, aktualności czy obowiązkowo kontakt.

dj na wesele oferta

Sprawdzamy filmiki, co na nich widać, jak goście się bawią. Sprawdzamy galerię co dj w trakcie wesela robi, jakie organizuje zabawy, czy mają gadżety. Jeżeli chodzi o gadżety są one obecnie bardzo popularne, jeżeli one występują znaczy się, że zabawa weselna odbywa się na całego. Dj jak również zespół korzystają z przeróżnych gadżetów na parkiecie. Dzisiejsze wesele to nie tylko 30 minut grania i 10 minut przerwy, ale również wypełnianie tego czasu maksymalną ilością zabaw i animacji poprzez bycie prawdziwym wodzirejem. Prawdziwy wodzirej nie pozwoli na to aby goście siedzieli, ale sprawi, że sami chętnie wyjdą na parkiet. Takich właśnie firm szukamy, które zapewnią obsługę w stylu wodzirejskim. Jeszcze raz zachęcamy do oglądania filmików wideo z organizowanych przyjęć ślubnych, ponieważ tam możecie dokładnie zaobserwować jak zachowuje się dj oraz jak bawią się goście przy jego muzyce.

Kolejnym krokiem wyboru oprawy muzycznej, jest sprawdzenie opiń dotyczących zespołów czy dj’a. Szukając takich opiń warto skorzystać z zewnętrznych serwisów, które w sposób neutralny opisują pracę dj’a czy też zespołu, gdyż te na stronach właścicieli często są przez nich modyfikowane bądź sztucznie wystawiane. Bardzo ważne jest aby wejść w social media, mam na myśli tutaj FaceBook, tam na profilu zespołu czy dj’a znajdziecie dział recenzje i opinie. W tym dziale zazwyczaj opinie umieszczają pary, które korzystały z usług takiego zespołu czy dj’a. Co ważne FB nie daje możliwości usunięcia tych recenzji przez właściciela strony, a więc mamy rzetelne źródło informacji dotyczące jakości wykonywanych usług. Czytając gąszcz komentarzy na pewno sami stwierdzicie czy ten dj bądź zespół jest tym, który chcieli byście mieć na swoim przyjęciu weselnym. Jeśli tak właśnie będzie, śmiało napiszcie do niego o przedstawienie oferty.

obsługa weselna

Oczywiście nie wszyscy będą szukali oprawy muzycznej poprzez wyszukiwarkę. Dużo osób szuka dj’a czy zespół weselny poprzez Social media, Twitera, FaceBooka, YouTuba, Instagrama. FB umożliwia nam dołączenie do grupy ślubnej, gdzie wpisujemy, że szukamy dj’a czy zespół do poprowadzenia wesela w dniu takim i takim na bliżej określonym terenie, i po chwili mamy sporą liczbę komentarzy z wypisanymi dj’ami i zespołami muzycznymi.

W przypadku dj-ów czy zespołów muzycznych, które otrzymujemy z polecenia rodziny czy znajomych, zachęcam aby sprawdzać ich strony internetowe i profile w mediach społecznościowych, sprawdzać ich aktywność w Internecie ponieważ świadczy to o ich profesjonalizmie. Jeżeli z wesel wrzucają relację, wrzucają filmiki automatycznie dzielą się tym jak wykonują swoją pracę, dzięki czemu my możemy zobaczyć czy ta praca jest dla nas satysfakcjonująca i spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli spełnia to wysyłamy zapytanie do takiego dj’a czy zespołu z terminem i prośbą o przesłanie cennika usług.

Wybór oprawy muzycznej na ślubie, jest bardzo ważnym elementem dla Młodej Pary. Nie poprawna decyzja związana z wyborem wodzireja na wesele czy zespołu muzycznego, może doprowadzić do katastrofy ślubnej. Wybór oprawy muzycznej związany jet również z kosztami, nie są to małe pieniądze, szczególnie gdy istnieje przekonanie, że na weselu da się bardzo dobrze zarobić. Dla tego, aby efektywnie wydać te pieniądze, wybierz dobrych usługodawców. Zazwyczaj Ci lepsi będą dużo drożsi, ale są to pieniądze wydane raz w życiu.

gadźety na wesele

Dj na wesele czy zespół ten wybór należy oczywiście do was. Jeżeli chodzi o ceny to możecie trafić na dj’a, który będzie droższy od zespołu. Istnieje takie przekonanie, że jeżeli wybieramy dj’a na wesele to będzie tanio – niestety jest to bzdura. Ci najlepsi w branży weselnej posiadają dosyć wysokie stawki, jednak jakość jest już widoczna na stronie internetowej, na filmikach czy zdjęciach, które umieszczają i udostępniają.

Podsumowując, aby wybrać dobrą oprawę muzyczną, nie wystarczy tylko zadzwonić zapytać o wolny termin, podpisać umowę i czekać na ten wyjątkowy dzień. Należy sprawdzić gdzie tylko się da informację na temat zespołu czy dj’a, jeszcze przed podpisaniem umowy, wchodzimy na stronę internetowa sprawdzamy jej jakość przez to jakie prezentowane są tam treści, grafika, czy strona jest nowoczesna, czy strona dba o dobry wizerunek zespołu lub dj’a, następnie śledzimy social media. To powinno pomóc zebrać rzetelne informację na temat dj’a czy zespołu weselnego. Jeżeli macie już wstępnie wybranego wodzireja weselnego czy też zespół, koniecznie zadzwońcie i umówcie się na spotkanie. Porozmawiajcie jeszcze przed podpisaniem umowy, poznajcie ludzi którym przekazujecie obsługę najważniejszej imprezy w waszym życiu. Osobiście mogę wam zdradzić, iż sam mam wielu klientów, z którymi jedyny kontakt jaki miałem to mailowy, tak też umowa była zawierana. Mimo wszystko przestrzegam przed braniem takiej usługi w ciemno, gdyż warto naprawdę spotkać się z dj-em czy też zespołem przed podpisaniem umowy.
Wszystkim czytającym, życzę udanych wyborów. Jeżeli macie jakieś pytania, serdecznie zapraszam do pozostawiania komentarzy, bądź napisania prywatnych wiadomości na pewno na wszystkie odpiszę.

 

Dj Nowy Sącz -Andrzej Sromek
Adres e-mail: djsromek@gmail.com
Numer telefonu: 508 480 409

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *