Dj na wesele Nowy Sącz

Dj Sromek Nowy Sącz

W każdym roku liczba wesel w Nowym Sączu i okolicy stale rośnie. Duża liczba domów weselnych, hoteli posiada rezerwację na kilka lat do przodu. Podobnie sytuacja wygląda z wyborem profesjonalnego dj-a na wesele.

Dj na wesele sprzęt
Dj na wesele w Nowym Sączu – zaprasza do skorzystania z bogatej oferty usług.

Dj Nowy Sącz -Andrzej Sromek

Adres e-mail: djsromek@gmail.com
Numer telefonu: 508 480 409

Jeżeli jesteście państwo zainteresowani poprowadzeniem imprezy weselnej, to Dj Sromek jest w stanie dojechać na taka imprezę na terenie nie tylko Nowego Sącza, ale i Małopolski. W każdym roku prowadzę dużą liczbę przyjęć weselnych. Na salę weselną, do hotelu czy też innego miejsca zlecenia, wraz z obsługą przywozimy najlepsze nagłośnienie na rynku oraz odpowiednią liczbę świateł, wszystko po to aby wasze przyjęcie weselne było niezapomniane.

Jak zarezerwować DJ-a z Nowego Sącza na wesele?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wyborem mojej osoby do poprowadzenia przyjęcia weselnego, proszę o kontakt drogą mailową, bądź telefonicznie. Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania, przedstawię swoją ofertę, a jeśli będziecie mieli takie życzenie prześlę to wszystko na maila. Jako dj z Nowego Sącza, zapraszam do współpracy nie tylko w zakresie wesel, oferuję profesjonalnie poprowadzenie imprezy firmowej, jak również sylwestra czy studniówek.

Ile kosztuje dj na wesele?

Bardzo często otrzymuje wiadomości z prośbą wyceny ile kosztuje wynajęcie dj’a na wesele. Tutaj najlepszym rozwiązaniem jest indywidualna rozmowa, ustalenie tego na czym by wam najbardziej zależało, co musi się znaleźć na waszym przyjęciu weselnym. Jeżeli pragniecie zorganizować kameralne przyjęcie, gdzie największym wyznacznikiem jest wyłącznie cena a nie jakość oferowanych usług, to polecam skorzystać z wypożyczalni nagłośnienia oraz świateł, pozwoli wam to w niskiej cenie przygotować oprawę muzyczną. Moi dotychczasowi klienci, cenili sobie zawsze doświadczenie, oraz dobrej jakości sprzęt, jest to jednak związane z trochę większymi cenami.
Podczas prowadzenia przyjęcia weselnego liczby się doświadczenie Dj’a. W internecie można spotkać mnóstwo ofert w stylu dj na wesele za 500zł. Odpowiedzmy sobie na pytanie czy za 500zł można kupić profesjonalny sprzęt wraz z nagłośnieniem? Osoby takie kupiły słabej jakości sprzęt, co będzie się wiązało ze słabej jakości usługą. Jeżeli marzysz o wspaniale poprowadzonym przyjęciu weselnym, zatrudnij dj-a na wesele, który po pierwsze posiada już doświadczenie, a po drugie ma na swoim wyposażeniu profesjonalny sprzęt.

napis love taniec w chmurach

O tym jak wybrać dobrego dj’a na wesele już pisaliśmy. Warto sięgnąć do tego wpisu i sprawdzić kilka cennych rad.

Atuty, które wykorzystuję jako dj na wesele:

  • profesjonalne nagłośnienie
  • wysokiej klasy oświetlenie
  • jako wodzirej posiadam dużą liczbę sprawdzonych zabaw weselnych
  • dodatkowe atrakcje: np ciężki dym
  • indywidualne podejście do każdego klienta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *