Dj NA WESELE ŚLĄSK ...


... CZYLI KIM NAPRAWDĘ


JESTEM


Jestem do Waszej dyspozycji – głównie w Małopolsce i na Śląsku, jednakże, jeśli masz ciekawą propozycję współpracy skontaktuj się ze mną,a na pewno ją przemyślę. Zakres mojej działalności jest szeroki, zapewniam dobrą zabawę na weselach, studniówkach, imprezach plenerowych.

Czytaj więcej

Na wesele,
studinówkę, imprezę..

Szukasz profesjonalnego Dj-a, na terenie Śląska, który kieruje się pasją i zamiłowaniem do muzyki? Dobrze trafiłeś! Dlaczego właśnie ja? Ponieważ muzyka to moje hobby, jestem po to, aby Twoja impreza była udana i niezapomniana przez wiele długich lat. Moja muzyka to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te, 90-te, piosenki weselno-biesiadne, disco-polo, muzyka góralska, aż do obecnie popularnych hitów radiowych – wybór repertuaru należy do Ciebie. Oczywiście prowadzę również zabawy weselne i konkursy, gwarantujące ogromną dawkę humoru i radości dla Ciebie i Twoich gości! Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i innymi imprezowymi bajerami, które stworzą idealny nastrój i klimat. Co więcej, współpracuję z Agencją Muzyczną oraz innymi doświadczonymi Dj-ami. Dj Sromek swoje usługi prowadzi nie tylko w województwie Małopolskim, możecie mnie również spotkać grającego na terenie Śląska. Dj na wesele Śląsk - zapoznaj się z artykułem na tej podstronie i sprawdź co możesz zyskać.

Ciężki dym,Taniec w chmurach
cudowna oprawa ślubna na terenie Śląska

W swojej ofercie posiadamy usługę tzw. "tańca w chmurach" do tego celu wykorzystujemy ciężki dym, który idealnie nadaje się na pierwszy taniec. Ciężki dym delikatnie unosi się nad ziemią dając wrażenie jak by Młoda Para tańczyła w chmurach. Dla kogo jest taniec w chmurach? Na pewno mogą skorzystać z niego pary, które świetnie czują się na parkiecie, jak również te osoby, którym sztuka tańca przychodzi zdecydowanie trudniej. Ciężki dym doskonale może zakamuflować drobne wpadki, jak również ukryje niedoskonałości w tańcu. Jeżeli marzycie o wspaniałych i niepowtarzalnych zdjęciach, to taniec w chmurach idealnie się do tego nadaje. Wasz fotograf będzie miał pełne ręce roboty. Ciężki dym to również nie samowita zabawa dla najmłodszych, będą oni oczarowani widokiem unoszącego się dymu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pod tytułem: Pierwszy taniec w chmurach przy użyciu ciężkego dymu:

Nasza oferta zobacz pełną ofertę

  • Gramy na WESELACH
  • Gramy na STUDNIÓWKACH
  • Imprezy PLENEROWE (scena, światło, dźwięk),
  • Dekoracja ŚWIATŁEM (led), ciężki dym, karaoke

Zobacz kilka
naszych zdjęć..

Zobacz nasze Video

nasze referencje

Polecamy

Skontaktuj się
z nami

Adres e-mail: djsromek@gmail.com
Numer telefonu: 508 480 409

Gorący Katalog HotLink
Katalog SEO (moderowany)

Imię i nazwisko(*):

Adres email(*):

Numer telefonu:

Rodzaj imprezy:

Miejsce imprezy:

Data imprezy:

Treść wiadomości(*)